Silestone

Silestone logoSilestone on Hispaania päritolu, üks maailma juhtivatest kvartsist antibakteriaalsete tasapindade tootjaid. Silestone kvartsi värvivalik on väga lai ning võimalik on valida kolme erineva pinnastruktuuri (poleeritud, ehk Polished, matt ehk Suede ja krobeline ehk Volcano) vahel.

DEKTON

Dekton logoDEKTON® on uus ja ainulaadne materjal mis sobi kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Klaasi, portselani ja kvartsi segust toodetav DEKTON® on väga tugev ja monoliitne. DEKTON on hea kriimustus-, määrdumis- ja kuumuskindlusega praktiliselt hooldusvaba materjal mis on graniidist 5 korda tugevam.

Technistone

Technistone logoTechnistone on Tsehhi Vabariigis toodetav kvarts (pressgraniit). Technistone valikus on pidevalt vähemalt 51 erinevat tooni ja struktuuriga kvartsi, mis on meie kodulehel ka välja toodud. Technistone kvarts on hügieeniline ning sobib väga hästi toidu käitlemiseks.

Sensa

Sensa logoSensa by Cosentino® pakub suures valikus erinevas värvitoonis graniite, mida saate kombineeridas oma interjööriga. Sensa graniidid on töödeldud keemiliselt, mis tagab kõrge pleki vastupidavuse ja mis kõige olulisem – sellel töötlusel on 10 aastane garantii.

Graniit

Graniit on sile ning väga tiheda struktuuriga kivim, tänu sellele on tegemist hügieenilise materjaliga  mida sobib ideaalselt kasudada köögi töötasapinnaks. Hea kuuma ning külmakindlus on täiendavad eelised miks valida just graniit oma kodu kaunistama.

Marmor

Töötasapinnana või interjööri elemendina võiks marmorit kasutada vannitoas, kaminaservana, trepiastmetena ja aknalaudadena. Köögitasapinnana me ei soovitaks marmori kasutamist, sest marmor on oma olemuselt pehme kivim.