DEKTON® töötasapinnad

dekton logoDEKTON® on uus ja ainulaadne materjal, mis sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes. Klaasi, portselani ja kvartsi segust toodetav DEKTON® on väga tugev ja monoliitne.

Tänu heale kriimustus-, määrdumis- ja kuumuskindlusele on sellest sobilik valmistada köögi töötasapindasid, vannitoa tasapindasid, aknalaudasid, trepiastmeid, kamina simpse, katta põrandaid suure formaadiliste plaatidena jpm.

Kõrge UV ja hõõrdumiskindlus võimaldab kasutada Dektoni väga erinevates kohtades – seinad, põrandad, tööpinnad, kaminad, basseinid, fassaadid, kaubanduspinnad ja põrandakattematerjalina on neist vaid mõningad võimalikud. Materjalil ei avaldu ka aastate pärast mingisuguseid kulumise märke.

Ainulaadne koostis annab materjalile erakordse tugevuse mille tulemusel on DEKTON® 5 korda  tugevam kui graniit, see võimaldab näiteks toota ka väga õhukest ja suurt töötasapinda. Toorikplaadi suuruseks on 1440x3200mm ja paksuseks 8, 12 ja 20mm.

Natural Seeria

 

Solid Seeria

 

Tech Seeria

 

UV kindel

Ei pleegi tänu kõrgele UV vastupidavusele ja on sobilik kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes

Plekikindel

Materjali ei riku ei kodukeemia ega ka näiteks kohvi, vein või isegi marker. Kõik plekid on võimalik lihtsalt eemaldada.

Hõõrdumiskindel

DEKTON sobib suurepäraselt kaupluste põrandakattematerjaliks, isegi aastate pärast ei ole näha märke kulumisest.

Hooldusvaba

Tegemist on väga tiheda ja ülimalt vastupidava ning väga vähest hooldust nõudva materjaliga.