Graniit on sile ning väga tiheda struktuuriga kivim, tänu sellele on tegemist hügieenilise materjaliga  mida sobib ideaalselt kasudada köögi töötasapinnaks. Hea kuuma ning külmakindlus on täiendavad eelised miks valida just graniit oma kodu kaunistama.

Exclusive Stone OÜ pakub laias valikus erinevaid graniite. Meie põhivalikus on 16 graniiti, mis omakorda on saadaval erineva pinnaviimistlusega. Köögitasapinnaks soovitame valida kindlasti poleeritud pinnaga graniidi, sest poleeritud pind imab kõige vähem vedelikke, ei määrdu nii kergesti ja on samas ka kergesti puhastatav.

Lisaks poleeritud pinnale pakume matt pinnaga, harjatud ja põletatud/harjatud pinna viimistlusega graniite.

Matt pinnaga graniiti valides peate kindlasti arvestama, et selline tööpind on väga kapriisne ja näpujäljed jäävad sellisele pinnale väga kergesti. Samas mõjub matt pinnaga kivi väga soojalt ja ta on käega katsudes meeldivalt siidine ja sile.

Harjatud ja põletatud/harjatud pinnaviimistlusega graniidid sobivad kõige paremini õue, trepiastmeteks või kohtadesse, kus on pidevalt niiske ning märg – näiteks vannituppa põrandaplaatideks.

Looduslik materjal graniit on väga eksklusiivne ja kordumatu. Graniidi mustrid on unikaalsed ja valides just värviküllasema graniidi panete kogu interjööri sellega elama!

Graniiti saab kasutada töötasapindade, aknalaudade, treppide, kaminaplaatide vmt. valmistamiseks.