Exclusive Stone OÜ peavalikus on 5 marmorit, mis on koheselt olemas ja mille tarneaeg on seetõttu lühike. Kui Te soovite midagi eksklusiivset, siis me saame Teile tarnida vajaliku marmori, traventiini või onyxi meie Itaalia partneritelt.

Töötasapinnana või interjööri elemendina võiks marmorit kasutada vannitoas, kaminaservana, trepiastmetena ja aknalaudadena. Köögitasapinnana me ei soovitaks marmori kasutamist, sest marmor on oma olemuselt pehme kivim, mille pealispind ei ole väga tugev – olenemata asjaolust, et pind on poleeritud.

Köögitasapinnana on marmorile väga suur oht, et vedelikud (eriti hoolikas tuleks olla kohvi, mahla, õlide) sattudes tasapinnale imanduvad koheselt kivi pooridesse ja nii rikub see kivi mustri igaveseks.

Marmorist baariletid on väga kirevad ja kutsuvad end imetlema, kuid aja möödudes tuhmuvad avalikes kohtades olevad marmorid kiiresti, sest pidev puhastamine ja vedelike imandumine kivi pooridesse kaotavad tema naturaalse sära.

Sellest hoolimata on Soome Vabariigis ja Rootsi Kuningriigis marmori – eelkõige Bianco Carrara kasutamine köögis ja vannitoas väga levinud, mis seal salata marmor on ilus ja lisab isikupära igasse interjööri.