Hooldus

Sensa by Cosentino graniidid on peaaegu hooldusvabad – neid on lihtne hooldada, sest eeltöötlus ei lase vedelikel imbuda materjali sisse. Tööpinna puhastamine toimub vaid seebi ja sooja veega või koduses majapidamises kasutatavate õrnemate puhastusvahenditega nt Fairy. Tööpinna puhastamisek ei tohi kasutada abrasiivseid puhastusvahendeid nt Cif. Tööpinda ei tohi poleerida ega vahatada.

Kriimustused

Graniit on üks tugevamaid mineraale maailmas. Igapäevases kasutamises on graniit väga tugev ja vastupidav, kuid sellest hoolimata on seda võimalik kriimustada. Me soovitame kasutada lõikealust, kui Te valmistate toitu ja Te peate tasapinnal hakkima toiduaineid.

Kuumataluvus

Nagu kõik naturaalsed või kvartsi baasil valmistatud kivid, kardab ka graniit äkkkilist temperatuuri muutumist, mis võib kaasa tuua tööpinna purunemise või poleeringu tuhmumise.

Palume kasutada aluslaudasid, kui Te asetate kuuma anuma või nõu tööpinnale.

Ühenduskohad ja liited

Graniidi ühenduskohatde määramisel võtab Exclusive Stone oü arvesse kliendi soovid, kui eelkõige peavad ühenduskohad ja liited jääma kohtadesse, kus aluskappide konstruktsioon seda võimaldab.

Sensa by Cosentino eeltöötlus

Sensa by Cosentino graniidid on eeltöödeldud, mis tagab kõrge vastupidavuse aastateks ja lihtsustab tööpinna hooldust. Kui Te hooldate mitteabrasiivse hooldusvahendiga oma tasapinda, siis teie tööpind näeb välja sama hea nagu uus.

Soovitused

  • Ärge asetage kuumasid anumaid ega nõusid otse tööpinnale, vaid asetage nad näiteks puidust alusele.
  • Kui vedelik voolab tasapinnale, siis kindlasti puhastage see kiiresti ja kuivatage pind.
  • Toidu lõikumisel ärge tehke seda otse tööpinnal vaid kasutage selleks lõikelauda, sest te võite kriimustada tööpinda.
  • Tööpinda ei tohi puhastada happeliste puhastusvahenditega.
  • Mida heledam on graniit, seda hoolsamini tuleb suhtuda plekkidesse, mis jäävad tööpinnale, sest isegi vesi, mis on läbipaistev võib sisalda aineid, mis kuivades jätavad tööpinnale plekke.
  • Kui Te ei oska tekkinud plekke eemaldada, siis on kõige mõistlikum konsulteerida tasapinna müüjaga, et tasapind saaks õigesti puhastatud.