Technistone® kvartsi koostis ja kasutamine

Technistone® on kvaliteetne mittepoorne ja lihvitav komposiitmaterjal, mis koosneb tugevast anorgaanilisest kivipurust, mis on side- ja täiteaine abil tihkelt ühendatud ning erinevate pigmentidega toonitud. Materjalil on sile, vastupidav pind.

Technistone® kvarts koosneb 93% ulatuses hoolikalt valitud looduslikest materjalidest, peamiselt graniidist. Teisteks Technistone® kvartsi koostises kasutatud materjalideks on vaik, värvipigmendid ja valitud lisaained, mis tagavad väga hea vastupidavuse, taluvuse, püsivuse ja mitmekülgse välimuse.

Technistone® kvarts lisab interjööridele originaalset omapära. Erinevate suuruste valik (mosaiikplaatidest massiivsete kiviplaatideni), siledad pinnad ja vuugid ning värvide erksus– need on omadused, mis aitavad saavutada stiilseid arhitektuurilahendusi ning elegantset sisekujundust. Seda üldmuljet täiendab detailide ainulaadne struktuur ja värvirikkus, mis panevad fantaasia tööle.

Technistone® kvartsis on ühendatud elegantsus ning ülim funktsionaalsus. Tänu sellele on see üks parimaid materjale interjööri kujundamiseks, sest toode täidab ka kõige nõudlikumad soovid.

Technistone® kvarts on saadaval viie erineva sarjana, kus on kasutatud erinevaid koostisosasid, mistõttu varieeruvad kivi välimus ja omadused.