Millist kivi valida oma koju

Kivist TöötasapinnadKvarts on parim valik kööki, kuna on mittepoorne –  ei ima sisse erinevaid igapäevaselt köögis paratamatult tekkivaid plekke ja seega on praktiline ja hooldusvaba tööpinna materjal.

Kvartsi värvi-ja mustrivalik on väga lai, samuti selle pinnastruktuur.

Levinuim on poleeritud pind, huvitavaks vahelduseks on mati-ja struktuurse pinnaga kvarts.

Lisaks köögi töötasapinnale on kvarts hea valik vannitoas valamualusena, seinaplaatide-ja põrandaplaatidena. Samuti on levinud kvartsi kasutamine kaminadetailidena.

Looduslikku graniiti on väga palju erinevaid värve ja mustreid. Graniidi puhul peab arvestama, et heledamad kivid on reeglina imavamad ja veidi hapramad ning seega vastuvõtlikumad plekkide tekkele ning mehhaanilistele  vigastustele. Erinevalt kvartsist on looduslikku graniiti vaja hooldada, et vältida tööpinna kahjustumist.

Kui te soovite siiski kasutada graniiti – just tema loodusliku ilu ja mustri pärast, ilma tema spetsiifilise hooldamiseta, saame teile pakkuda Sensa by Cosentino graniite, mida on töödeldud meetodil, mis tagab teie tööpinna kaitse. Cosentino annab oma toodetele 10 aastase garantii, mis ühtlasi tagab kliendile kindlustunde pikkadeks aastateks.

Marmor köögi töötasapinnana nõuab rohkem hooldamist, sest tegemist on loodusliku kiviga, mis aja jooksul ka välimust/värvi muudab. Marmorit kasutatakse palju vannitoas (valamualused, põranda- ja seinaplaadid) ning samuti kaminadetailidena.

 Töötasapinna välimus

Meie kivide valik on väga lai ja tihti ei suuda klient kindlat valikut teha.

Meie soovitame kindlasti enne lõpliku otsuse tegemist külastada meie kontorit, kus saate ka reaalselt tutvuda meie kivinäidistega, vajadusel saame teile huvipakkuva näidise ka kaasa anda. Kindlasti oskame me teid professionaalselt nõustada nii tööpindade valimisel, kui tehniliste lahenduste pakkumisel.

Kui kaalute ühevärvilise või kirju/mustrilise kivi vahel, siis praktiliselt mõeldes, tuleks arvestada sellega, et ühevärvilisel ja tumedal kivil paistavad määrdunud kohad ja plekid paremini silma kui kirjul/mustriga kivil.

 Töötasapinna hind

Kui olete välja valinud Teile sobiva kivi, on meil esialgse hinnapakkumise tegemiseks vaja näha joonist, kus kirjas mõõdud ja muu vajalik või selle puudumisel peame teadma:

  • Detailide arv ja nende mõõdud (pikkus, laius) ja paksus (12mm, 20mm, 30mm). Soovides paksemat kivi (nt 50mm, 80mm), kasutame me 20mm kivi ja kleebime nähtavad servad 45’ all täpselt sellise paksusega nagu klient soovib;
  • Tööpinna nähtavad servad – märkige nähtavate servade pikkus ja profiil. Profiilid leiate meie kodulehelt TOOTED/ köögitasapindade alt;
  • Ava pliidiplaadile – kuidas asetub pliidiplaat  – kivi peale või kiviga tasa (süvistatud ava). Pliidiplaatide installeerimise võimalused leiate leiate meie kodulehelt “TOOTED/köögi töötasapinnad” alt;
  • Valamu paigaldus – kivi alla/peale või on valamu alt või pealt süvistatud. Valamute installeerimise moodused leiate meie kodulehelt “TOOTED/köögi töötasapinnad” alt;
  • pistikutorni auk;
  • Kivist taustaplaadi valimisel pistikuavade arvu ning millised on nähtavad servad;
  • Valides kivist valamu, soovitud valamu mõõdud.

Hinnapäringule vastamine

Hinnapäringule vastame esimesel võimalusel, tavaliselt 1 tööpäeva jooksul.

Hinnapäringu saatmisel lisage kindlasti ka oma kontakttelefoni number, sest  tihti on vaja esitada täpsustavaid küsimusi, et kalkuleeritud hind oleks korrektne.

Töötasapinna tellimine

Exclusive Stone OÜ-st töötasapinna tellides, soovime, et Te täpsusustaksite ligikaudse tarneaja tööpinnale, sest juhul kui soovitud materjale ei ole laos, peab arvestama tellimisajaga, mis tavaliselt ei ole kauem, kui köögikappide valmimisaeg.

Mõõdistama saame tulla kohe peale seda, kui köögimööbel on paigaldatud. Peale mõõdistamist paigaldame teile töötasapinna hiljemalt 10 tööpäeva jooksul.

Kliendi soovid on meie jaoks väga olulised ning oleme alati valmis vastama teie küsimustele.

Kui midagi jääb selgusetuks, saatke need läbi meie kodulehe kontaktide või helistage telefonil  512 6606

Exclusive Stone OÜ

Harjumaa, Rae vald,
Vana-Järveküla, Männi tee 12,
75301, Estonia

tel: (+372) 512 6606
info[at]exclusivestone.ee

Oleme avatud

E-R: 9.00 kuni 18.00
L: 10.00 kuni 16.00
P: Suletud