Exclusive Stone OÜ peamiseks tegevusvaldkonnaks on köögitasapindade valmistamine. Lisaks köögitasapindadele oleme teinud „kaastööd“ laevaprojektis, mis oma olemuselt oli väga keeruline ja aeganõudev, kuid seda nauditavam oli pärast valmistoode.

Juba kaks aastat oleme valmistanud kivitasapindasid hotellidele. 2013 aasta lõpus osalesime SPA hotelli kohviku täielikul renoveerimisel, kuhu tarnisime Technistone kvartsist põrandaplaadid ja valmistasime ka baariletid.

Exclusive Stone OÜ ei valmista ega paigalda kaminaid, kuid me oleme oma tegevusaastate jooksul valmistanud arvukalt graniidist, marmorist ja kvartsist kaminaservasid või suisa võiks neid nimetada kamina töötasapindadeks, sest kamina juurest tulev kivi muutus 700mm sügavaks ja pea 3000mm pikkuseks pinnaks, mis 45° all ühendatakse tasapinna jalaga.

Lisaks eeltoodule oleme valmistanud trepiastmeid, aknalaudasid, valgustusega lillepotte jne.

Pakume köögitasapinna juurde ka kivist valamut – valamu mõõdud saate valida Teie ise. Valamuid valmistame kahel erineval moel – nii kivi alla paigaldusega, kui ka nn faasühendusega, kus tasapind läheb üle valamuks. Faasühendus-lahendusega ei jää tasapinna ja valamu vahele mustust koguvat liidet, vaid valamu on konstrueeritud nii, et ühenduskoht on tasapinna ja valamu ülemises servas – ehk Te näete visuaalselt vaid faasitud üleminekut tööpinnast valamuks.

Lisaks meie omatoodetud valamutele saate meie käest osta ka Silestone kvartstasapindade juurde integreeritavat valamut, mis on äärmiselt eksklusiivne ja glamuurne.

Exclusive Stone OÜ leiab kindlasti insenertehnilise lahenduse pea kõikidele Teie poolt tellitavatele toodetele.